top of page
Portrait with Olive Branch

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KAS YRA PLAUKŲ SISTEMA IR KUO JI SKIRIASI NUO ĮPRASTO PERUKO?

Mes siūlome profesionaliai pagamintas plaukų sistemas, kurios yra ypatingai kokybiškos, pagamintos tik iš natūralių, chemiškai neapdorotų, sveikų žmogaus plaukų. Tai modernus perukas, kuris skiriasi nuo įprasto peruko tuo, kad priekyje turi tinklelį, į kurį rankomis įsiūti plaukai, kuris yra praktiškai nepastebimas ir leidžia plaukus šukuoti taip, kaip pageidaujate. Galite pintis kasas, šukuoti plaukus aukštyn ir juos prisegti, galite perskirti plaukus bet kurioje vietoje. Tinklelis apima visą ilgį palei veidą nuo ausies iki ausies, bei yra 10-15cm ilgio gilyn link pakaušio, kad galėtumėte darytis gilų sklastymą.

AR SU SISTEMA ATRODYSIU NATŪRALIAI?

Žinoma! Pamirškite perukus, kurie atrodo, kaip šalmai. Plaukų sistemos yra lengvos, kvėpuojančios, itin patogios dėvėti. Jų pagrindą sudaro plonas, bet patvarus tinklelis, kuriam prigludus prie odos, sistema yra praktiškai nepastebima. Plaukų sistema puikiai imituoja natūralią plaukų augimo liniją (sistema išformuota) bei natūralių plaukų tankį (retesni priekyje ir tankesni gale). Aplink visą sistemos perimetrą yra įsiūti trumpesni ploni plaukeliai, kurie imituoja mūsų natūraliai augančius plaukus.

KODĖL BRAZILIŠKI PLAUKAI?

Plaukų sistemose naudojame Braziliškus plaukus, kurie yra laikomi kokybiškiausiais ir populiariausiais modernių perukų rinkoje, nes Braziliški plaukai yra minkšti, šilko švelnumo, natūraliai blizgūs, pakankamai stori ir labai patvarūs. Jie puikiai tinka įvairiems stiliams, nes lengvai pasiduoda dažymui ir įvairiam formavimui, puikiai išlaiko garbanas, lengvai išlyginami.

KIEK ILGAI TARNAUS MANO PLAUKŲ SISTEMA?

Viskas priklauso nuo to, kiek dažnai nešiosite sistemą ir kaip ją prižiūrėsite. Tinkamai prižiūrima sistema tarnaus nuo 6 mėnesių iki trijų metų. Kasdien nešiojama ir reguliariai plaunama sistema kokybiškai tarnaus apie 6 mėnesius. Naudojant kasdien, patogiausia turėti 2 vienodas sistemas ir jas kaitalioti, tokiu būdu prailginant sistemos gyvavimo laiką.

KAM SKIRTOS WIGME PLAUKŲ SISTEMOS?

  • Stilingoms asmenybėms, norinčioms lengvai ir greitai pakeisti ar patobulinti savo įvaizdį

  • Moterims, turinčioms silpnus ar retus plaukus

  • Moterims, neturinčioms plaukų (dėl ligos, chemoterapijos ar pan.)

  • Visoms, kurios nori sustiprinti pasitikėjimą savimi

KAIP PAKEISTI PLAUKŲ SISTEMOS SKLASTYMĄ AR STILIŲ ?

  • Perskirkite plaukus norimoje vietoje, šiek tiek sudrėkinkite ties šaknimis ir švelniai šukuokite naudojant plaukų džiovintuvą

  • Jei turite, pašukuokite naujo sklastymo vietą karštomis šukomis

  • Jei reikia, panaudokite šiek tiek plaukų lako ar vaško 

  • Plaukų stilių taip pat keiskite fenu, plaukų žnyplėmis ar formavimo priemonių pagalba

KAIP IŠSIRINKTI PLAUKŲ SISTEMOS ILGĮ?

HairLengthChartBack_edited.jpg
  • Orientaciniai plaukų ilgiai pavaizduoti paveikslėlyje.

  • Banguoti ar garbanoti plaukai matuojami juos ištempus, todėl tokio paties ilgio garbanoti plaukai atrodo trumpesni nei lygūs. 

AR TURITE FIZINĘ PARDUOTUVĘ?

Siekdama išlaikyti prieinamas natūralių plaukų kainas, fizinės parduotuvės neturiu. Prekes siūlau įsigyti internetu su 14 dienų grąžinimo garantija. Suprasdama, kad peruko ar plaukų sistemos pirkimas gali būti sudėtingas procesas dėl patirties ar žinių stokos šioje srityje, išsamiai konsultuoju telefonu ar kitu jums priimtinu būdu. Jau 14 metų dėl ligos kasdien nešioju plaukų sistemas, todėl turiu nemažai patirties šioje srityje ir galiu patarti kuris produktas konkrečiu atveju tiktų labiausiai. Visada džiaugiuosi, kai klientės atsiunčia savo nuotrauką, kuri padeda suprasti kaip atrodote ar norite atrodyti - tuomet galiu patarti efektyviausiai.

DUK: FAQ
bottom of page