top of page
Priežiūra: Text
Long Hair

KAIP PRIŽIŪRĖTI?

Perukus su tinkleliu - plaukų sistemas reikia prižiūrėti taip pat, kaip ir savo plaukus – kruopščiai ir su meile. Tinkamai prižiūrimi perukai / plaukų sistemos ilgiau tarnaus, plaukai spindės, bus lankstūs, minkšti, paslankūs ir neslinks.

Priežiūra: Image
White Silk
PLOVIMAS

Naudojant kasdien bei norint palaikyti plaukus švarius ir švytinčius, sistemą reikia plauti kartą per 1-2 savaites. Rinkitės žemo ph ir kuo natūralesnės sudėties šampūną be parabenų ir sulfatų. Plaukus plaukite vėsaus (tik ne karšto!) vandens vonelėje. Nedidelį kiekį šampūno paskirstykite vandens vonelėje ir įmerkę sistemą, leiskite jai kelias minutes pabūti. Tuomet pirštais švelniai braukite plaukus viena kryptimi, nuo šaknų link galiukų. Esant poreikiui (jei naudojote daugiau formavimo priemonių), šampūnu plaukus išplaukite du kartus. Skalauti galite švaraus vandens vonelėje arba po vandens srove, tačiau po tekančiu vandeniu skalauti reikėtų tik išverstą sistemą, tinkleliu į viršų ir labai atsargiai, kad nepažeistumėte plaukų mazgų.

IMG_1684.JPG
IMG_1688.JPG
Priežiūra: Image
White Silk
MAITINIMAS

Išskalautus plaukus nusausinkite (švelniai nuspauskite rankšluosčiu) ir tuomet juos gausiai kondicionuokite. Kondicionieriaus negalima tepti arti tinklelio, nes taip paskatinsite sistemos plaukų „slinkimą“ – mazgai atsipalaiduos ir plaukai pradės gausiau kristi iš tinklelio. Išskalautus ir nusausintus plaukus patepkite plaukų aliejumi (labai tinka arganų aliejus), naudokite priemones su apsauga nuo karščio bei UV spindulių ir leiskite išdžiūti natūraliai, ant stovelio (jei neturite, tinka didesnė vaza ar stiklainis). Vietoje įprasto kondicionierius galite naudoti nenuplaunamą kondicionierių ar nenuplaunamą kaukę su apsauga nuo karščio. Tokiu būdu priežiūros procedūra bus greitesnė ir paprastesnė.

IMG_1696.JPG
IMG_1436_edited.jpg
IMG_1708_edited.jpg

Kas du/tris plovimus palepinkite savo plaukų sistemą suteikdami jai trūkstamos drėgmės ir aliejų. Tai padaryti galite:

1.       Gausiai patepdami plaukus (tik ne prie pat tinklelio!) aliejumi ir palikdami per naktį. Puikiai tinka kokosų, migdolų, argano, jojoba, avokadų ir kiti augaliniai aliejai. Ištepę plaukus nuo vidurio iki galiukų, įdėkite sistemą į plastikinį maišelį ir palikite šiltai. Vėliau išplaukite šampūnu ir kondicionuokite įprastai.

2.       Giliai kondicionuodami plaukus ir palikdami šiltai mažiausiai valandai, o jei įmanoma, per naktį. Drėgnus, šampūnu jau išplautus plaukus nuo jų vidurio iki galiukų gausiai ištepkite kondicionieriumi, švelniai paskirstykite plačiomis šukomis ir įdėję į plastikinį maišelį palikite šiltai. Vėliau plaukus išskalaukite ir, kaip įprastai, naudokite karščio, UV apsaugas bei patepę plaukus aliejuku leiskite išdžiūti natūraliai.  

Hair Dresser Tools
Long Shiny Hair
FORMAVIMAS

Šukuokite ir formuokite plaukus tik tuomet, kai jie jau sausi, natūraliai išdžiūvę. Naudokite apsaugos nuo karščio priemones. Per didelis karštis kenkia plaukams, todėl formuodami šukuoseną, visada pradėkite nuo kuo mažesnio karščio. Siūlome naudoti ne aukštesnę, nei 160° C temperatūrą. Mūsų plaukai tikrai lengvai pasiduoda įvairiems formavimo būdams. Jei norite pakeisti sklastymo vietą, pasinaudokite fenu (prieš tai galite reikiamą vietą lengvai sudrėkinti) ar karštomis šukomis.

Priežiūra: Image
bottom of page